Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Наші успіхи та досягнення

Дата: 3 серпня 2019 о 12:14, Оновлено 13 травня 2021 о 07:51

За програмуванням - майбутнє!

Чудова нагода для юних програмістів – у зв’язку зі скасування Всеукраїнських олімпіад у 2020/2021 н.р. Федерація олімпіадного програмування провела Всеукраїнську олімпіаду з програмування у 2021-му році. Олімпіада відбувалася  у чотири етапи.

Учень 9-Б класу Заремба Богдан  набрав необхідну кількість балів у першому етапі олімпіади та пройшов у другий етап.

Вітаємо Зарембу Богдана з перемогою  у Всеукраїнській олімпіаді з програмування 2021!

Бажаємо подальших успіхів!

Всеукраїнський відкритий марафон з української мови ім. П.Яцика вперше у 2021 році проводився у дистанційному форматі на освітній платформі HUMAN. Впродовж  місяця учасники Марафону підвищували статус української мови та вдосконалювали свої знання.

Любківська Ксенія, учениця 3-Б класу, успішно виконала завдання всіх чотирьох етапів Марафону і посіла ІІ місце (керівник - Ольга Березовська)

Диплом_Любківська.jpg (1600×1131)изображение_viber_2021-04-19_22-42-19.jpg (798×912)

Ксенія Любківська, учениця 3-Б класу, бере участь у челенджі "Чому українська мова - важлива" як фіналіст конкурсу (керівник Ольга Березовська)

Дарина Стецюк, учениця 4-Б класу, здобула перемогу в Обласному конкурсі української декоративної творчості серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти (керівник Оксана Цинта)

Адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи щиросердно вітають ученицю 4-Б класу Стецюк Дарину з ІІІ місцем в обласному конкурсі декоративної творчості в номінації "Підкова-оберіг". Бажаємо постійної присутності Музи Творчості та нових перемог

Перемога у Всеукраїнському конкурсі агітбригад "Земля - наш спільний дім"

Учні школи взяли участь у Всеукраїнському конкурсі агітбригад "Земля - наш спільний дім" за тематикою "Атака вірусів. Врятуй планету!", та здобули перемогу!

Агітбригада «Паросток» діє вже майже 10 років. Змінюються її учасники, але велична ціль – збереження природи на нашій  планеті та вирішення екологічних проблем , залишається незмінною. Цьогорічний міський конкурс агітбригад  на тему «Атака вірусів. Врятуй планету і себе!»  відбувається в режимі онлайн. В своєму виступі ми наводимо коротку, але надзвичайно сумну статистику щодо пандемії COVID -19, яка тримає в залізних, безжалісних руках нашу Україну і весь світ. Ми також, зберігаючи оптимізм і почуття гумору, надаємо поради, як зменшити ризик зараження хворобою себе і своїх близьких . Виступ агітбригади в онлайні – це для нас нова форма роботи, яка вимагала сміливості , винахідливості і наполегливості. Втілити проект в життя змогли талановиті і творчі учні :

1. Сохацька Христина (11 клас)

2. Івасюк Іва (11 клас)

3. Красовська Владислава (11 клас)

4. Кондратенко Анастасія (11 клас)

5. Панський Іван (11 клас)

6. Медвідь Андрій (10 клас)

7. Романюк Олександр (10 клас)

Особлива подяка за креативні ідеї щодо створення фільму –Медвідю А. Віримо, що наш виступ буде гідно оцінено.

Ми віримо, що COVID клятий скоро вже мине,

Планета й людство скоро оживуть,

Залишиться позаду все трагічне і сумне,

Всі біди наше людство оминуть

І все буде добре
Для кожного з нас.

І  все буде добре,
Настане наш час.

Керівник агітбригади «Паросток» Захарова Л.В.

Виступ агітбригади Чернівецької ЗОШ №3 "Паросток"

Учнівський олімп Чернівців - 2021

Серед обдарованих дітей, які навчаються в Чернівецькій ЗОШ №3 особливо виділяються Сохацька Христина (вчитель  Гончарюк Л.І.), Медвідь Андрій (вчитель  Євілевич Н.М.), Полісан Олег (вчитель  Йосипенко В.І.). Щорічно вони є переможцями всеукраїнських конкурсів та олімпіад.

Сохацька  Христина ,  починаючи  з четвертого класу, щороку виборює призові місця в мовно-літературних олімпіадах і конкурсах, таких як: ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури,  ІІ етап мовознавчого конкурсу ім.П.Яцика, ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка. Також  брала  участь у міській учнівській науково-практичній конференції і нагороджена дипломом І ст. Найбільшим досягненням Христини стала перемога  у фінальному етапі  X Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка, де вона посіла третє місце, а це вже державний рівень, з чим ми її і вітаємо і бажаємо нових творчих злетів!

Андрій Медвідь,  Починаючи з 8 класу приймав участь у Всеукраїнській олімпіаді з зарубіжної літератури. І щоразу з незмінним успіхом! Два роки поспіль Андрій  - переможець не тільки ІІ етапу цих престижних учнівських змагань, а й призер ІІІ етапу! Наполегливий і організований, небайдужий і зацікавлений, він впевнено йде до своєї  цілі. Його мета – наполегливо працювати і бути попереду! І кожного разу – перемога!  Успіхів тобі, Андрію! Дякуємо за любов до книги, яка буде тобі добрим другом  на життєвих дорогах!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.